FLOVE - tvorba stránok a e-shopov Sabinov

O firme FLOVE s.r.o.

Klasické info o firme tu nenájdete, sám ich nerád čítam. Aj keď firma ako taká je ešte mladá, no sú do nej vložené viac ako 10 ročné skúsenosti s tvorbou webu, designu a optimalizácie web stránok. Okrem toho experimentujem s možnosťou predaja cez internet na základe skúseností získaných najmä zo strany zákazníka a tie sa snažím aplikovať do samotného vývoja e-shopov, ktoré sú tak maximálne prispôsobené potrebám zákazníkov.
Snažím sa pod touto značkou tvoriť poctivé a originálne weby na mieru, nakoľko začiatky učenia sa tohoto oboru začínajú v dobe kedy neboli bežne dostupné hotové riešenia, bolo potrebné všetko si vytvoriť vlastnou prácou a touto filozofiou sa riadim aj dnes - nakoľko len takto je možné dosiahnuť najvyšiu kvalitu vytvoreného webu. Takto môžem každému jednému webu presne nadefinovať ako má vyzerať čo má robiť čo nie, jednoducho maximálne prispôsobenie pre potreby zákazníka. Aj napriek tejto dobe, dobe hotových riešení, hotových designov, nechcem tvorbu webu realizovať ako priekupníctvo, teda nakúpením hotových riešení a predajom so ziskom. To nepovažujem za tvorbu webu ani to s tým nemá nič spoločné a ak sa chcem pod zhotovený web aj podpísať musí jednoducho celý prejsť mojou rukou.
Okrem webov pre zákazníkov, chcem pod touto hlavičkou realizovať vlastné projekty ako e-shopy s kvalitným a originálnym tovarom a obsahových webov zameraných na návštevnosť a ponúknuť tak vhodné priestory pre efektívnu inzerciu.